Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Otthoni hálózatban hány gépet...

Otthoni hálózatban hány gépet és hogyan lehet össze kapcsolni? Több kérdés.

Figyelt kérdés

Elég amatőr vagyok, régebben csináltam már otthon egy kis hálózatot, de most elakadtam win10-ben és telekom router miatt.


1. Telekom sagemcom router segítségével tudok otthoni hálózatot kialakítani?


2. Szerver nélkül, csak a meghajtókat, nyomtatót és esetleg távoli hozzáférés engedélyezés nélkül kialakítható?


3. Wifin csatlakozó laptophoz tud valaki leírást, hogy csatlakoztassam?



2021. máj. 3. 17:42
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Amennyit akarsz, de jellemzően a SOHO routerek nem erőművészek, 1-2 tucat eszköznél több alatt megrogynak. A Windows 10 se működik máshogy hálózatban, mint a korábbiak.


1. Igen

2: Igen

3. Wi-Fi -n. :D Mi nem megy?

2021. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg bármennyit, gyakorlatilag annyit amennyit az eszközök fizikailag bírnak. A szolgáltató eszköze csak arra jó, hogy pár eszközről lehessen nezezni, ha ennél többet akarsz, saját eszközök kellenek. A meghajtók, nyomtatók megosztására kell egy szerver, de ez lehet a géped is (persze csak akkor lesz elérhető a megosztás ha be van kapcsolva), vagy kell egy NAS, ami pont erre van kitalálva.
2021. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!