Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a Forza Hozizon 4-et???

Figyelt kérdés

Nem tudom letölteni a játékot, mindenhol kerestem a megoldást, sehol nem találtam hasznosat, na majd talán itt!! Ami pontosan történi időrendi sorrendben: Megvettem a gamepasst(nem először, már játszottam a játékkal ezelőtt ugyanígy)>Le szeretném tölteni a microsoft storeban>rákattintok hogy "Telepítés">nem történik semmi... Következő próba:Letöltöm a Microsoft storeban!! az Xbox alkalmazást(igen, ezt letudom)>Megkeresem a játékot>rákattintok hogy telepítés>nincs elég hely a meghajtón>át szeretném tenni a letöltési helyet a másikra amin van hely> Rákattintok hogy beállítom letöltési helynek>Megkérdezi hogy "Törli az egyéb alkalmazásokat">kiválasztom az "Igen" opciót>azt írja hogy" Nem lehetett beállítani az alapértelmezett mentési helyet." Hibakód 0x800070005


Nem tudom hogy mi lehet a baj, be vagyok jelentkeve a fiókba amire megvettem a gamepass szolgáltatást

Van hely azon a meghajtón amit ki szeretnék választani

Utána néztem a hibakódnak meg mindennek, nem jutottam semmire

Valaki tudna segíteni a problémámban?



2021. máj. 6. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A probléma ott van hogy a helyet akarod kiválasztani,default helyre fog csak feltelepülni,és ha ott nincs hely akkor cseszheted...tipikus forza hibák...100 gb körül van szóval valamit ott kéne kezdened.


Na én ezért játszok PC-n ott nincs ennyi f..ág.

2021. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez az egész pcn történt :D újra is raktam, semmi nem változott
2021. máj. 6. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Konzolon nem kell állítgatni semmit csak rányomsz és telepíti. ;)
2021. máj. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!