Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a GTA V?

Miért nem indul el a GTA V?

Figyelt kérdés
Még 2018 nyarán megvettem a játékot, tökéletesen futott, semmi probléma nem volt vele, jelenleg van benne 500 órám. Tavaly volt, hogy egy fél évig nem játszottam, és mire újra telepítettem a játékot, egyszerűen nem indul el. Bármi hibaüzenet nélkül, csak leáll a játék mielőtt betöltene bármi is. Próbálkoztam a játék újratelepítésével, a driver bosster 8-al lefrissítettem minden drivert, a játékot rendszergazda üzemmódban is megpróbáltam elindítani, megnéztem, hogy a zsarolóprogramok közé nem-e rakta be a játékot a gép, de nem. Ugyan az a hiba. Próbáltam elindítani rockstar games-ről, steam-ről, de ugyan úgy semmi. Van bármi ötletetek, hogy mi lehet a probléma? Válaszokat előre is köszönöm.

2021. máj. 8. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Még esetleg kipróbálhatnád, hogy az egész gépet újratelepíted, ahelyett, hogy mindenfele össze-vissza próbálgatsz mindent, kisérletszerűen.


Ha úgy sem indul, akkor próbáld letölteni egy torrent-oldalról, nos ha az elindul, akkor játsz azzal! :-)

2021. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Driver booster nevű szutykot kerüld messzire helyette keresd fel a gyártó oldalát és onnan szedd a drivereket. Az a booster valószínűleg vírusos drivereket tölt le
2021. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!