Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MacBook rendszerindító lemezrő...

MacBook rendszerindító lemezről, átrakni a programokat a másodlagos lemezre, hogyan?🤔

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Újra raktam a MacBook-ot, és raktam a SuperDriver helyére egy másik merevlemezt, TimeMachine-val megcsináltam a visszaállítást, de! szeretném ha a rendszerindító SSD-n csak a rendszer lenne.

Meglehet ezt valahogy oldani?

Ugyanolyan gyorsan fognak működni egy SSHD-n is a program betöltése, mint most a SSD-n?


Előre is köszönöm a kedves válaszolók segítségét!



2021. máj. 11. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ugyanolyan gyorsan fognak működni egy SSHD-n is a program betöltése, mint most a SSD-n?"


Papíron nem, de nem biztos hogy észreveszed

2021. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet. De a rendszer SSD-n van most, és mellette az összes szoftverem. Viszont az SSD mellett beraktam most egy SSHD-t. Ha valahogy meglehet oldani azt, hogy a jelenlegi szoftvereket átpakoljam oda, az nagyon jó lenne. Sajnos ez a SSD csak 250GB. Oké, így is több mint a fele megvan a tárhelynek, de idővel befog telni, ha nem rakom át a 1TB SSHD-re.
2021. máj. 11. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
másold át a .app-ot
2021. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennyi az egész, hogy csak az másolók és kész?
2021. máj. 12. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!