Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért van az hogy mikor elindít...

Mért van az hogy mikor elindítom a zenéim vagy nem játsza le a gép vagy csak úgy mintha fellenne gyorsítva?

Figyelt kérdés
hogy lehet ezt valahogy megszüntetni?
2008. dec. 7. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha több lejátszóval is és állandóan ezt csinálja, kodek gond lehet.


Mióta csinálja? Nem telepítettél valamit, ami megzavarta? Nekem pl. a Photoshop után beadta a kulcsot a tv-tunerem, se kép, se hang, de még csak el sem indult, az újratelepítés megoldotta. Ezt te is megpróbálhatnád, néha használ.


Az Ashampoo-val csinált néha ilyet. Próbálj ki más lejátszót, nekem a JetAudio remekül bevált, nagyon szép a hangja, a többféle zenei formátum mellett különféle filmeket is lejátszik, még HD-t is. Tud magyarul, és egy csomó skin közül válogathatsz az egészen picit is beleértve, így mindig kéznél lehet, mégsincs útban. A távirányítómmal is működik. [link]


És még akkor volt megbolondulva a gép, amikor Comodo vagy Outpost tűzfalam volt, nem emlékszem pontosan.


Esetleg még vírus is okozhatja, kutasd át a géped.

2008. dec. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :D letöltöttem a Jet audiot és remekül bevállt..csak az a baj hogyha telefonra rakom rá a zenéket akkor ott ugyan így recseg :( és ez sajnos nem oldja meg =/
2008. dec. 7. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Örülök, hogy tetszik a progi. :) Nem lehet, hogy a számok nem jó minőségűek? Mert nekem gyanús. pl. ha te magad csinálnál mp3-at egy eredeti vagy legalább jól szóló CD-ről, és áttennéd a telcsidre, ellenőrizhetnéd. Én csak párszor csináltam ilyet, de akkor az AudioGrabber 1.83 bevált. Egyszerű a használata és tud magyarul is. Bármelyik linkről letöltheted:

Vagy ez: [link]

Vagy ez: [link]


Sok sikert! :)

2008. dec. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!