Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HSP Red Phoenix oprendszerről...

HSP Red Phoenix oprendszerről vélemény?

Figyelt kérdés
Ez egy Windows 10 alapú magyar fejlesztésű oprendszer.

2021. máj. 15. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Nézd meg a Youtube csatornáját, szó sincs arról, hogy magyar fejlesztésű oprendszer.


Csak egy speciális kiegészítés a hivatalos Win 10 pro-hoz. Több helyen hangsúlyozza is.


Az már egy másik kérdés, hogy véleményem szerint nagyon jó amit csinál, sok kezdő felhasználó nyűgjét megoldja.


Minden tiszteletem neki.

2021. máj. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Végig nem néztem, mert nem bírtam. Én szeretem a retró cuccokat, de ilyen mennyiségben és a geocities-t idéző "design"-nal azért igazán sok(k) volt.


Mindenkinek szíve-joga használni ilyen tweak cuccokat, bevallom én inkább annak örülnék, ha a Win10-ben még meglévő Win7/XP elemek is végleg eltakarodnának már, nemhogy visszatérjenek, soha nem engednék ilyesmit a gépem közelébe sem.


Szóval én semmi jót nem tudok róla elmondani, rosszat meg nem akarok.

2021. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Szia! Én 2020 márciusa óta használom és azt kell mondjam hogy ez egy nagyon jó rendszer, gyors és az idegesitő dolgok kivannak belőle véve!

És ahogyan a videóban is elmondja Ernő, alapból a phoenix nem települ XP-s, WIN 7-es témával, mindenkinek szive joga hogy hogy állitja be a rendszerét

2021. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy összemókolt KMS-es bootleg spyware. Régi a kérdés, így valószínüleg már nem aktuális, de ha véletlenül valakivel mégis szembejönne Ernőke bármelyik kókányolása, MESSZE KERÜLJE EL!
2023. okt. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!