Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Légyszives valaki The Sims...

Légyszives valaki The Sims 2vel lenni kérdésem!? SOS!

Figyelt kérdés
Van Sims 2 a gépemen már jó ideje és éjszakák is rajta van de most valamelyik nap azt írta ki hogy Kérjük,helyezd be a The Sims 2 Éjszakák lemezt és választ az OK gombot az újabb próbálkozáshoz. De nekem eddig mindig lemezt nélkül indult meg is csináltál mert csak valahogy kijött a lemezmeghatóból.Vissza is lehet rakni ugy hogy a kis ikonra a neve : Virtual DAEMON Manager V3,,44 erre kell rámenni és ott kiírja hogy mi van a e,d...stb meghajtóba és rámegyek és beteszem de most is ezt csináltam be is raktam meg minden de amikor el akartam indítani nem indul el azt írja ki csak angolul hogy ez a program már fut dehát biztos hogy nem mert már mióta ki volt kapcsolva a gépen meg minden kérlek segítsetek!Nyugodtan írjatok itt leszek végig mig valaki nem segít!!!
2010. aug. 23. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem az alap sims 2 első cdjének kell bent lenni a Daemonban, de már Sims3-mam van szóval nem emlékszem pontosan.
2010. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem nem nem kell én mindig ugy játszok játszottam vele hogy semmit nem kell betenni!!!
2010. aug. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!