Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy bizonyos rts játékot...

Egy bizonyos rts játékot keresek ami az űrben játszódott?

Figyelt kérdés

Kb 10 éve volt, hogy utoljára játszottam vele és tegnap találtam meg a régi lemezeket amiket a demo játékok voltak és beugrott egy űrben játszódó rts játék aminek csak a demó változata volt meg!Annyira emlékszek, hogy volt egy alap bázisod ahol tudtad gyártani az építő hajókat amik inkább ilyen űrlény űrhajók voltak meg maga a bázis is inkább az űrlény campányhoz tartozhatott, mert emlékszek ilyen hablaty nyelvre amikor valamit építettél akkor is valami kitalált nyelven beszélt az építő hajó.Ha építettél akkor elöszőr az űrbázis rácsos keretét építette fel utána valamiféle gömböt ami zöld volt és ott fejlődtek ki az űrhajók, és az építőhajó az körbe járta a bázist és hegesztette itt ott, így építette fel a barrack-ot vagy mást egyéb "épületet" U alaku hajó volt az építő hajó és inkább ilyen csillagködös pályák voltak ahol a pályán szét voltak szóródva törmelékek, ezeket szedték össze az építőrobotok nyersanyagként!Meg annyira emlékszek, hogy zölden pislákoltak a bázisok meg a hajók!1998-2004 közötti játék lehet, mert jó grafikája volt, szóval ki volt dolgozva és nem pixeles volt a grafika!Nem tudom, hogy valaki tudja-e, mert most így egy csomó régi játékot megtaláltam amikkel gyerekkoromban játszottam!Ha valakinek kell a lista akkor leírom ide, hátha másnap is beugranak régi emlékek valamelyik játékról! :D

Köszi előre is!



2021. máj. 16. 16:08
 1/1 A kérdező kommentje:

Meglett :D

[link] hála itt lehetett részletesen keresni!

2021. máj. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!