Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan szedjek le teljesen...

Hogyan szedjek le teljesen egy MacBook-ra, OSX 10.7.5-re rátelepített Windows XP-t?

Figyelt kérdés

Eladtam a macbookom és a vásárló szerette volna újratelepíteni, de nem tudta, mert még ismeretlen volt neki, így rátelepített egy windowst… a szívem szakadt meg…

A kérdés, hogy hogyan tudom teljesen leszedni a windowst?

Próbáltam az osx telepítő CD-vel újra rakni, el is kezdi a telepítést, majd mire a nyelvválasztásig eljut, ott nagy nehezen ki lehet választani a nyelvet, bootol picit és leáll.


Milyen megoldást tudnátok javasolni? Hogy tudom teljesen eltüntetni a windowst?

Előre is köszönöm!!!



2021. máj. 30. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki a HDD-t, egy másik gépen formázd le, majd tedd vissza és az üres háttértárra indítsd a telepítőt. Miután elindult, a lemezkezelővel (vagy valami ilyesmi, életemben egyszer telepítettem Macet), ott létre kell hozni a partíciót, amit elnevezel valahogy. Majd a telepítővel erre az elnevezett "tárhelyre" kell telepíteni a Mac OS-t. A verzióra figyelj, néha furcsa. A 2007-es MacBookomra a Tiger nem ment fel, az alma logó után egy áthúzott kör jelent csak meg, a Lion, ami újabb viszont felment (az az utolsó hivatalosan támogatott verzió azon a gépen).
2021. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mennyit fizet neked a vevő az utólagos supportért?

Ha 5 számjegyű összegnél kevesebbet, akkor csak röhögj eggyet.. ;-)

2021. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es köszi a választ!

2-es: őszintén, meg sem fordult a fejemben még ez, hogy pénzt kérjek érte… bár amennyit szenvedtem már vele eddig, és még ki tudja mennyit, lehet nem lenne rossz.

2021. máj. 30. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

2-es nem mindenki olyan legallja gyökér mint az akit a tükörben látsz...


Én is azt mondom, hogy ha szerelhető akkor vedd ki a háttértárat, le kell formázni és mehet rá vissza az OSX.

Bootcamp-el rakta fel a jóképességű a wint?

akkor így kellene eltávolítani

[link]

vagy csak úgy simán feldobta mintha win-es laptop lenne?

2021. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak úgy simán feldobta. És ahhoz kéne egy ugyanilyen Mac h átrakhassam a hdd-t 😔

Azt a linket én is néztem már 😔

2021. máj. 30. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:

4#


Nem, igaza volt 2#-nek. Sose dolgozz ingyen

2021. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az egyetlen problema amit latok hogy nem win2000 volt
2021. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a lepontozóknak bizony az édes............


a winyót át lehet tenni egy külső merevlemez házba!

onnantól meg azt csinálsz vele akármelyik oprendszeren amit akarsz.

formázs le ExFAT-ra.

2021. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!