Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programot javasoltok...

Milyen programot javasoltok online videókonzutátiór?

Figyelt kérdés

Most facebook messengert használtam, késik a hang mint a p****. Nagyon zavarja a párbeszédet.

Régen skypet használtam. Rémlik hogy az sem volt tökéletes, de mintha jobb lett volna.

Zoomot soha nem használtam.

A discordot imádom, de asszem azon csak hang van. + Kétlem hogy hivatalos ügyekben szokták használni. Pedug gamelésnél azt használjuk és nem tűnt fel hogy késne a hang.

Melyik a leg realtimeabb? Az nem izgat ha a kép késik csak a hang menjen már élőben dikk. Folyamat egymás szavába vágunk mert késik a hang dikk.



#chat #videochat #gyajjjjezazinternet dikk
2021. máj. 31. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:

XD még a címet is elírtam. Bocsi, rohadt fáradt vagyok.

* videokonzultációhoz dikk

2021. máj. 31. 20:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Discordon van videó is, valamimt ha tökéletes hangminőségre vágysz akkor teamspeak 3, de ezt még kevésbé használják üzleti célra mint a DC-t
2021. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán a Skype meg a Zoom a legjobb, de késés mindig lesz már csak a hálózati pingidő miatt, ha a feldolgozást nem is vesszük bele. Egy kórus nem fog tudni együtt énekelni (volt rá kísérlet, nagy kudarc lett). De egy egyszerű beszélgetéshez jól használhatók.
2021. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Megnéztem, kajak van Discordon kamera. Sajna a kutya nem használja.

Lehet csak a Facefoob messenger ilyen fos? Sztem másodperceket késett a hang. Brutális.

Majd kipróbálom a zoomot. Az most úgyis nagy trend. Elsőre elég irritáló programnak tűnik. Mármint nem tűnik túl felhasználóbarátnak. Lehetne egyszerűbb a kezelőfelület

2021. máj. 31. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

"Sajna a kutya nem használja" Áhh, csak több mint 100 millió ember


A regisztráció és a használat is nagyon könnyű. Én DC botokat írok, szervereket konfigolok. Ez az egész úgy indult hogy láttam egy 20 perces videót ami alapján egy viszonylag jó szervert lehet már készíteni és egyre jobban érdekelt ez a téma.

2021. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5: Én is rendszeresen használom a Discordot, igaz csak voice chatre. Viszont nem fogok minden válallat ügyfelet és kollágát megkérni hogy regisztrálljon.

Jobb lenne egy olyan platform amit nem csak egy kis réteg pl. a gamerek ismernek. Viszont a facebook messengerrel nem vagyok elégedett.

Valószínű a zoomra fog esni a választásom. Remélem az jobb. Majd belejövök a használatába.

2021. máj. 31. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Zoomnál nem kell regisztrálni, csak neked, hogy létrehozd az értekezletet. Kapsz egy linket, azt elküldöd, a címzett rákattint és már megy is.
2021. máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: jó tudni, köszönöm :-)
2021. máj. 31. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!