Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig tart a vírusírtóm licence?

Meddig tart a vírusírtóm licence?

Figyelt kérdés
Még 2018-ban vettem az ebayen AVG-hez kulcsot 1 évre. Ez a kulcs azóta is tart, és folyamatosan hosszabbítja magát, most pl 2022 augusztusig tolta ki. Ennek mi az oka? Nem váltott FREE verzióra, rendes - hivatalos AVG Internet Security 2021.

2021. jún. 13. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit én el tudok képzelni: ugye az nem kérdés az eBay nem hivatalos vásárlás, az a honlapjukon történne, te szürke piacon vetted. Valószínű egy cég vett egy X gépre szóló licencet majd azt folyamatosan hosszabbítja. Nem tudom AVG küld-e új kódot hosszabbításnál, ez változó (régen ESET küldött Bitdefender nem, leírás alapján úgy tűnik AVG se ad új kódot, mert valamiért hosszabbodik).

Ennek egy veszélye van, ha így működik. Többnyire ilyenkor van egy felhasználó, aki manageli az egészet. Neki rálátása van az összes gépre aki a licencet használja. Letölthet fájlokat, zárolhatja a gépet, lekérheti a GPS koordinátákat (ha elérhető),... kipróbálhatod ezeket ha pl.: kérsz egy bitdefender próbát és felmész a honlapjukra. Megnézheted milyen funkciók elérhetők távolról.


Másik opció amit elképzelhetőnek tartok: eBay vásárlás után kaptál egy linket hogy innen töltsd le és az törve volt.

2021. jún. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!