Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a nyílt csoportok kezelőfelületét a régi felületre?

Figyelt kérdés

[link]


Idézet:



“A nyilvános csoportok új használati élményében az emberek adminisztrátori jóváhagyás nélkül taggá válhatnak, a látogatók (azok, akik nem tagok) pedig bejegyzést és hozzászólást írhatnak, ha az adminisztrátorok ezt engedélyezik."


Kaptam egy üzenetet a csoportokban hogy 72 óra múlva ez az új felület végleges lesz ha akarom.


De nem látok módot a visszaállítására.

Én ezt nagyon nem akarom, hogy kontroll nélkül, akár szemmel láthatólag fake fiókok is csatlakozhassanak.


Miért kellett most ez? :(

Özönlenek a fake profilú trollok!


Szóval sikerült valakinek már visszaállítani, vagy ez csak ilyen kamu duma, hogy opcionális?



2021. jún. 14. 10:27
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha zárttá teszem őket, meg csak a tagok látják a posztokat.

Miért nem volt ez jó, ahogy volt?!

2021. jún. 14. 10:30
 2/2 Kedves Vezető ***** válasza:

Mert ingyen, gyorsan, organikusan növekedhetett a nyílt facebook csoportja mindenkinek.


Bár azt nem értem mi abban a jó, " új élmény", hogy mostantól mondjuk pl egy foci csoport tagjai, simán beléphetnek egy másikba trollkodni, stb, stb..


A csoport beágyazása lehetősége is eltűnt, normálisan, borítóval be lehetett ágyazni mondjuk egy oldalba egy csoportot, engem meg az idegesített fel.


Szerintem hamarosan jönnek a régi opciók, fizetősen.

2021. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!