Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mostanság nem lehet feltelepít...

Mostanság nem lehet feltelepíteni a gépemre egy windows live programot sem. Válasz?

Figyelt kérdés

Letöltöm a windows live essential telepítő fájlt amit letöltöttem és miután végig pipáltam, hogy melyik progit telepítse és megnyomom a telepítés gombot végig futnak azok a csíkok és a végén kiírja hogy a telepítés ismeretlen okból nem lehetséges.

Lehet hogy bekaptam egy vírust mert véletlen rá sikerült nyomnom egy olyan messenger üzenetes linkre amit nem a személy küldött, és a vírus írtóm azonnal jelzett is, de elvileg eltávolította, de azóta valahogy nem sikerül.


2010. aug. 25. 17:14
 1/1 A kérdező kommentje:

A kérdéstmegválaszoltam magam:

A probléma az volt hogy telepítve volt hibásan a windows live 2011 Beta és ez nem engedte hogy egy régebbi változat telepítődjön!

2010. aug. 26. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!