Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem mműködik a minecraft...

Miért nem mműködik a minecraft port forwadingom?

Figyelt kérdés
Beállítottam mindent az Asus routeren hogy működjön a port de még mindig azt írja hogy zárva van. Miért? Mit tegyek hogy tudjanak csatlakozni a szerveremhez?

2021. jún. 14. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
nem lehet, hogy szolgáltató oldalon van tiltva a port?
2021. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

jól állítottad be? (esetleg egy kép a beállításról)

hány router van? (csak mert nem rémlik, hogy a szolgáltatók asus-t osztogatnának)

2021. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

kiféle, miféle a szolgáltatód?

nat-olt hálóaton vagy valszeg

2021. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Így állítottam be. 2 router van, 1 asus és 1 Huawei de mind a 2-n megy csináltam és mégse működik. A portot is engedélyeztem mind2-nél. Azt hogy kifelé miféle a szolgáltatóm és hogy nat-on vagyok e hol látom/hol tudom megnézni? [link]
2021. jún. 14. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

feltételezem így nézz ki:


(internet) -> huawei -> asus -> gép (minecraft-szerver)


egyik amire gyanakszok:

a huawei-nél a gép IP címét adtad meg, pedig az ASUS router címét kellene (192.168.0.x valami lesz, amit kap a huawei-től)


másik: nem tudom mért opcionális a belső port, bár nekem szokásom ugyanoda is ugyan azt megadni mint a külső

2021. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az Ausnál van egy ilyen hogy WAN ip cím, azt kellene megadni a Huaweinél is? Abba nem vagyok biztos hogy most az én gépemhez mind a 2 csatlakozik e vagy csak az egyik. Az fix hogy mindd a 2 router üzemel. A belső portosat már csináltam de semmi.
2021. jún. 14. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Rommá konfigolhatod a rúteredet te csoró ha a szolgáltatód nem az egyedi IP-t...

Hiába kérdeztem a 3-as válszban, nem válaszoltál,,,,,, hát akkor konfigolj és konfigolj........................

Egyedül ezt nem fogod megoldani, csak a szolgáltató segítságável! Konfigolhatsz otthon minden, még a mikrót, meg a bojlert is rákötheted a rúteredre, akkor sem fogod elérni amit szeretnél.

2021. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

ebben a hálózatokban az a jó, hogyha sose csináltál ilyet, sok helyen ellehet rontani a lépést

az első minecraft szerveremmel én is napokat szívtam

2021. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit kellene kérdeznem vagy megtudnom a szolgáltatómtól?
2021. jún. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!