Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok telepíteni...

Miért nem tudok telepíteni semmilyen oprendszert a laptopomra?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy laptopot és még aznap felraktam rá a WIN7-et.Aztán egy másik verziót akartam feltenni de az már nem ment.Megpróbáltam az előző dvd-vel is de már az sem működött.A fájlok kibontásánál kb 29-30% nál egy hibaüzenetet ír ki.

Windows cannot install required files.The file may be corrupt or missing.Make sure all files required for installation are avaliable, and restart the installation.

Error code: 0x80070570


Megpróbáltam XP-t feltenni annál kékhalál lett a végeredmény.:S

A WIN7 lemez eddig magyar volt most az egész angol.Ezt sem értem????

Egy asztali gépnél szétszedném a cuccot aztán megpróbálnám kizárni a hibát de egy laptopnál mit csináljak.

Valami ötlet?


2010. aug. 25. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
:)
2010. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ez eddig nem sokat segített:D
2010. aug. 25. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Hú hát jó kérdés, de inkább laptopra nem akarnál Ubuntu rendszert feltenni?:D Biztonságosabb:) :D
2010. aug. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem köszi, maradnék a windowsnál.Fel kéne ennek mennie.Csak nemtom mi a a sza*ért csinálják velem ezt a gépek:D
2010. aug. 25. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:

partizálás és formázás

:)

és jó lessz :))

és most sokat segitettem ?

:)

2010. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

XP-vel szerintem azért volt kékhalál, mert Sata vinyód van. BIOS-ban állítsd át a merevlemezt Sata módról kompatibilis módba.

Nem kell amúgy mindjárt a legrosszabbra gondolni :) Win7 esetében pedig lehet elég megtisztítani a lemezt, nekem is volt már ilyenre példa. Ha meg nem, akkor tölts le egy MSDN verziót és írd ki a lehető leglasabban.

2010. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen a BIOS-t átállítottam az XP fel is ment rendesen.

Ezután próbáltam meg újra a WIN7-et de az megint csak meghalt.

A telepítő elején formázom a partíciókat de ez semmit nem használ.Esetleg valahogyan máshogy formázzak?

Az MSDN verzió az micsoda?

Mind1 addig rákeresek.

2010. aug. 25. 20:25
 8/9 A kérdező kommentje:
Na jól gondolom hogy ez az eredeti verziót takarja vagyis hivatalos verziót?Microsoft honlapján próbáltam meg leszedni de nem elérhető...
2010. aug. 25. 20:41
 9/9 A kérdező kommentje:

Na köszi a segítséget mindenkinek.

A megoldás annyi volt, hogy leszedtem egy másik verziót kiírtam a lehető leglassabban aztán sikerült feltenni.

A hiba oka nem derült ki de legalább megoldódott.

2010. aug. 26. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!