Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » F.lux - Beágyazott Program,...

F.lux - Beágyazott Program, még be se jelentkeztem, de már fut. ?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom a gépet, elém jön a felhasználók felület - ekkor még egyikben sem vagyok bejelentkezve és sárgás felület fogad. Belépek egy felhasználóba és sárgás marad a képernyő. Be kell jelentkezzek abba a felhasználóba, amiben az indításkor induljon parancsba be lett építve ez az f.lux program (színhőmérséklet szabályzó program egyébként) és le kell állítsam, majd kijelentkezek és ekkor már eltűnik a sárgás felület. Egyébként most ahogy bejelentkeztem oda, azonnal átváltott vissza eredeti színhőmérsékletűre, mert észlelte, hogy már az az időszak van. Na, de hogy egy program ráerőszakolja minden felhasználóra...ez sok.

Hogyan tudom megoldani ezt a problémát? Köszönöm előre is!



2021. jún. 18. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom úgy kellene újratelepíteni, hogy nem minden felhasználó számára.
2021. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Akkor ne használd.
2021. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Benned van a hiba. Szedd le és olvasd el mit ír ki telepítéskor, ne csak vakon nyomjad neki. Utána pedig állítsd be normálisan, a program krvajó.
2021. jún. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!