Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan alkalmazásokat, programo...

XR115 kérdése:

Olyan alkalmazásokat, programokat keresek amely segítségével jó videókat lehet készíteni, összerakni, vágni stb. ?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy videómból pár dolgot összevágni, amik a legjobban tetszettek, de nem tudom milyen program, alkalmazás lenne ehhez a legjobb. Laptop vagy telefon az mindegy. Ötletek?

2021. jún. 20. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
2021. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. jún. 20. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Sony vegas vagy after effect, de ingyenesnek az openshot vagy a DaVinci Resolve ami szerintem jó.
2021. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket is megnézem :)
2021. jún. 20. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:

alapvetően nem a programok jóságán múlik, hogy milyen videót lehet velük összerakni, hanem azon, hogy te mennyire sajátítod el a használatukat és mit kezdesz velük.

vannak egyszerűbb, könnyebben kezelhető, de emiatt kevesebbet tudó programok és vannak többet tudó, viszont emiatt bonyolultabban működő és nehezebben használható programok, amiknek a kezeléséhez is nagyobb tudás szükséges.

illetve egyre több automatikus program is van, mint pl. a GoPro kamerák, DJI Osmo kamerák és drónok telefonos alkalmazásai (biztos van más hasonló, én ezeket ismerem). ezeknél elég csak kiválasztani videókat, vagy akár fotókat és magától szerkeszt belőle valamilyen videót. van amelyik ezek közül több beleszólást és utólagos módosítást enged, van amelyik semmit.


én (és még sokan mások is) az ingyenes DaVinci Resolve-t használom, ami egy nagy tudású, komolyabb hozzáértést igénylő számítógépes szerkesztő program. a legnépszerűbb valószíniűleg a szintén komoly és fizetős Adobe Premiere Pro, vagy az Apple Final Cut.


népszerű ingyenes alternatívák számítógépre egyszerűbb dolgokra a Windows Movie Maker és az Apple iMovie, amik ingyen járnak a két operációs rendszerhez.


ezeken kívül nagyon sok féle ingyenes, vagy olcsóbb program van, mint az Openshot, Sony Vegas, Filmora, Adobe Rush, stb. (Az utóbbi kettőnek van mobilos és számítógépes verziója is.)

2021. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!