Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki elmondana hogy utólag...

Valaki elmondana hogy utólag aktivált Windowsra hogyan tudom felvarazsolni a win média player?

Figyelt kérdés
Windows N rendszerrol lenne szó. GTA 5 miatt kellene, mert hiányol 3 média player player filé-t. Média Feature packot meg nem engedi telepíteni... Jelenleg a jatekot telepitem újra, és azt olvastam, hogy ha letoltom külön a 3 dll fülét, azutan csak más kinja baja lesz. Segítséget köszönom!

2021. jún. 21. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem kell hozzá media player. Nem a .dat fájlokat nézi annak? Régen azt a Windows-ok médiafájlnak vették, és az alapértelmezett médialejátszót akarták társítani, ami a WMP volt.

A hibát nem fogja megoldani a lejátszó telepítése, nincs köze hozzá.

2021. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

MF.dll

MFPlat.dll

MFReadWrite.dll


Ezeket a fileokat nem találja, és ezt írják a neten:


A GTA 5 a Windows Media Player segítségével intéz el egy csomó videós dolgot, értelemszerűen kell neki a Microsoft-féle program, ami egyébként alapvetően rajta kell, hogy legyen a gépeteken, hacsak el nem távolítottátok azt. Nos, ha mégis, akkor újra fel kell telepítenetek: a Vezérlőpult -> Programok telepítése és törlése alatt meg fogjátok találni, mint hivatalos alkalmazás.


Igazából ez a haverom laptopja. Alapjaraton tört Windows volt rajta média player nélkül, amit én aktivaltam neki. Microsoft oldaláról akármelyiket szedem le az N verzióhoz egyiket sem engedi felepiteni, mert rosz a rendszer.

2021. jún. 21. 19:55
 3/9 A kérdező kommentje:
A programok telepítése alatt sikerült felrakni, csak sajnos semmi nyoma hogy fent lenne.
2021. jún. 21. 19:57
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja, Windows 10 N :)
2021. jún. 21. 19:59
 5/9 CspCsj ***** válasza:

Media Feature Pack

[link]

2021. jún. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 CspCsj ***** válasza:

Most látom, hogy már próbáltad.


Ha semmi sem segít, akkor frissítő telepítés:

[link]

2021. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"N"-es windowsal csak szívni lehet. Csak mazohistáknak ajánlott..
2021. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ide feltöltöttem neked a 3 dll fájlt: [link]
2021. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezeket próbáltam már. Ha rendszergazdakent inditom akkor keri a 3 dll filé-t, a 3 dll-el meg: Error 0xc000007b. Ehez youtubon vannak fix megoldások, de az sem működött. Legalabbis az egyik. Ha sikerülne is fixalni, szerintem a Fpack hiányában ugyan úgy bele ütköznek egy másik hibaba. Nem akarom elhinni, hogy csak azzal a fossal működik a jatek... Playernek utána járok majd, mert szerintem ezeket a dll-eket feleslegesen toltom. :) Köszönöm a segítséget! :)
2021. jún. 23. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!