Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excell adat beolvasása weblapr...

Excell adat beolvasása weblapról sikertelen?

Figyelt kérdés

"A microsoft excel nem tudta betölteni az egyik fontos összetevőjét. Lehet, hogy az összetevő megsérült, vagy törölték. Telepítse újra az adatbázis ügyfélszoftverét" többször letörölte az office-t,

[link]

[link]



2021. jún. 26. 07:16
 1/6 anonim válasza:
Ezek szerint igen
2021. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a semmitérő választ (-_-) megoldást keresek, de nem találtam az interneten erre a problémára... többszöri újratelepítés után sem jó professional plus 2019 x64
2021. jún. 26. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a weblapon történt változás. Le kellene tesztelni, hogy más tudja-e importálni az adatot ugyanonnan.
2021. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Más oldakról is ugyan az az üzenet, az excellel van valami..., de ere a hibára nem találtam neten megoldást.
2021. júl. 2. 18:11
 5/6 Takysoft ***** válasza:

Teljesen biztos vagy benne, hogy a Windows és az Office is rendes, licencelt, megvásárolt példány?


Ilyesmi hekkelt változatoknál szokott előjönni, az nem telepít fel dolgokat.


Interneten húgyér-szarér lehet kapni MS licenckódokat. Windows kb 1000ft alatt, office meg általában 1500ft...


Ha esetleg mégis legális és eredeti office installról van szó, akkor keresünk valami megoldást :)


Segítene, ha leírnád a lépéseket, hogy pontosan mi nem működik, és hogy lehet reprodukálni.

2022. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Más gépen, rendesen licenszeltten ugyan az a dokumentum hiba nélkül betölt, tudnál oldalt, ahonnan lehet vásárolni pár ezerért kulcsokat, mert én nem tudok és akkor lehet egyszerűbb lenne a dolog egy eredetivel. vagy tovább is ereshetjük a hiba okát.
2023. máj. 13. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!