Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kérvényezni a...

Hogyan tudom kérvényezni a Tisztaszoftver Programban a regisztrációm törlését?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly regisztráltam 16 év alatt a Tisztaszoftver programban h igényelhessem az office 365-öt. Ebben a tanévben betöltöttem a 16-ot, és az utolsó tanítási nap után lejárt a kedvezmény. Nem kaptam viszont figyelmeztetèst sem, és nem tudom hol kell kérvényeznem a regisztrációm törlését. És ami a legfurcsább, hogy mikor megnyitottam a wordot bejelentkezve, nem írt ki olyat, hogy már lejárt a jogosultságom vagy ilyesmi.


Most akkor hogyan kell kérvényezni a fiókom törlését?


Most pedig regisztráltam nagykorúként (16 fölött), és azt írja hogy korábban már sikeresen lezárult a regisztráció, és hogy a szülőm email címére küldik a belépési adatokat.


Most akkor ezt a regisztrációmat is törölni kéne?



Előre is köszönöm a segítséget!



2021. jún. 26. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges ilyennel foglalkoznod, annak idején én se foglalkoztam vele, majd egyszer lejár
2021. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A regisztráció a tanulmányaid idejére szól, semmi köze nincs a 16 éves korhoz. Ameddig szerepelsz a KIR adatbázisában, jár az O365. Az, hogy saját magad, vagy szülő segítségével regisztráltál, az csak a regisztrációkor volt lényeges. De ha nagyon törölni akarod, akkor írj a Tisztaszoftver ügyfélszolgálatának mailt!
2021. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így már értem, köszönöm a válaszokat! Nem akarom törölni, csak azt gondoltam h most járt le, ezért kérvényeztem volna. De akkor ezek szerint továbbra is érvényes.
2021. jún. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!