Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kiszedtem magam az insta...

Kiszedtem magam az insta biójából hogy tudom visszatenni??!

Figyelt kérdés
Egy régi baratnőmmel ugye kint voltunk egymás biójába instán, azaz ha valaki ráment a profiljára és a nevemre kattintott oda dobta az oldalamra, ha én rányomtam akkor ugye adott ki egy olyat hogy “hivatkozás eltávolitása” na én erre rányomtam 1x mikor osszevesztunk.. És azóta már kivette onnan a nevem többször és újra tette mégse dob már az én oldalamra, hogy tudom megcsinálni hogy olyan legyen mint előtte és ha rányom valaki akkor az én oldalamra dobja az az az én profilom legyen “belinkelve„ ?????

2021. jún. 29. 22:58
 1/1 anonim válasza:
Valószínű pontatlanul írod be a nevet mert nekem is volt olyan hogy Meg jelöltem biodban h @kovacsjanos27 de volt benne egy _ és azt kihagytam és úgy érvénytelen
2021. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!