Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni az alap...

KmsRys kérdése:

Hogyan tudom törölni az alap fiókot Windows 10-en?

Figyelt kérdés
Találtam egy HDD-t, amin Windows 10 2004 van. Meg szeretném változtatni benne a felhasználói mappa nevét, de sehogyan sem sikerül (C:/Users/ mappában lévő mappa nevére gondolok). Gondoltam, létrehozok egy másik rendszergazda fiókot, és a régit pedig törlöm. Igen ám, de az új fiókban nem találom azt a beállítást, ahol a felhasználókat lehet kezelni, csak az "alap" fiókban engedi. Hogyan tudnám törölni mégis? Nekem az is jó, ha a C:/Users mappában lévő mappa nevét át tudnám írni. Bár kb mindent letöröltem róla, mégse szeretném újratelepíteni, mert nem akarok vacakolni vele.

2021. jún. 30. 14:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem! A "hagyományos" Vezérlőpultból lehet (a Gépházból nem).
2021. jún. 30. 14:43
 2/2 CspCsj ***** válasza:
Esetleg az új fiókban > Start menü (vagy Futtatás) > beírod: netplwiz > régi fiókot kijelölöd > Eltávolítás
2021. jún. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!