Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik lesz jobb minőségű...

Melyik lesz jobb minőségű kinyomtatva: a Word fájl vagy a PDF fájl?

Figyelt kérdés

Adott egy Word-ben megírt dokumentum. Az érdekelne, hogy hogyan tudnám a lehető legjobb minőségben kinyomtatni?

Akkor, ha Word-dokumentumként mentem el a Word-öt és úgy nyomtatom ki, vagy akkor, ha PDF-ként mentem el a Word-öt és úgy nyomtatom ki?

Vagy igazándiból nincs különbség?



2021. jún. 30. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség.
2021. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%
A PDF-et nem, vagy csak körülményesen tudod szerkeszteni, nagyjából ennyi. ( persze programozás szinten már több, de felhasználói szinten kb. ennyi)
2021. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A minőségben nincs különbség
2021. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha maguk a fájlok egyforma minőségűek, akkor kinyomtatva is azok lesznek. A nyomtató ugyanolyan formátumban kapja meg.
2021. júl. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
(PDF csak a képek esetén lehet jobb, minden más esetben ugyan az)
2021. júl. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
HA vannak benne képek, ÉS a PDF exportálásnál ezek tömörítésre kerülnek, akkor ezek a képek PDF esetében rosszabb minőségűek lesznek. Egyébként semmi különbség.
2021. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És hogy lehet elérni, hogy a PDF exportálásnál ne tömörítse a képeket? Csak azért kérdezem, mert ugyanazt a képet kinyomtattam Word-be rakva és ugyanazt a képet kinyomtattam PDF-be rakva is, és a Word-ben kinyomtatott lett a jobb minőségű.
2021. dec. 15. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Exportálásnál lehet minőséget állítani.
2021. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!