Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Movie Maker helyett...

Perla22 kérdése:

Windows Movie Maker helyett hasonló videószerkesztő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem nagyon sokáig Windows7-em volt, ám nem régiben Windows10-re váltottam, így búcsút kellett mondanom a Windows Movie Maker programnak, mely véleményem szerint messze az egyik legjobb amatőr videószerkesztő program volt, olyannyira, hogy megközelítetőleg profi filmeket is lehetett készíteni vele. Egyedülálló átfedések képek között, jelenetek végén elsötétítés, újaknál sötétből kivilágosítás, akár feliratozás, cím és záró dia készítése (pl. stáb felsorolása, és a szöveg animálása - pl. beúszás, felfelé úszó szöveg), effektek hozzáadása, pl. halovány légbuborékok röpködése, ilyesmik. A zene hozzáadásánál beállítható volt, hogy erúsödjön vagy gyengüljön a hangerő, és alapvető mekkora legyen, ami több, különböző hangfájl hozzáadásánál elengedhetetlen volt, mármint a hangerő szinkronizálás. Ám ami a Windows10-hez van hasonló program, és nem is értem, hogy meri videószerkesztőnek nevezni magát, mert abban a képek és videók egymás mellé tételén, zene, ill. néhány jobb effekt hozzáadásán túl semmit nem tud! Az lenne a kérdésem, a Windows Movie Maker-t vissza lehet-e hozni valamilyen úton-módon, készült-e erről valamiféle másolat Windows10-re is, vagy ehhez nagyon hasonló program, ami ingyenesen és regisztrációktól mentesen meg próbaidők nélkül is hozzáférhető?


Köszönöm előre is!



2021. júl. 1. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
OpenShot
2021. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már inkább Olive.
2021. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!