Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak szerintem változtattak a...

Csak szerintem változtattak a Youtube biztonsági rendszerén? Csak mert egyik letöltő program sem működik.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több letöltő programot is megpróbáltam használni youtube-hoz (pl. TubeTilla, Youtune Convert, YouTube Downloader), viszont mindegyik hibát jelez, hogy nem ismeri fel az url címüket. De ez csak az utóbbi fél évben lett ennyire látványosan sz*r, és már tényleg nem tudom mivel lehetne próbálkozni.


Köszi ha valaki tud érdemben hozzászólni. :)


2010. aug. 26. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a király ha Firefoxot használsz.

[link]

2010. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már pár hónapja mindenki panaszkodik, szóval nem csak Te látod úgy... :( Sajnos szigorították a rendszert.
2010. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
NoScript totálisan letiltotta a Youtubet, nem nagyon akarja engedélyezni se. Valami mocsokság lehet vele.
2010. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ezt használom,egyszerű és nagyszerű :


*****


így tudod használni :

[link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Youtube Downloader-t frissítsd a legújabbra.

Csodát fogsz látni!

2010. aug. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. :) Úgy tűnik a YouTube Downloader 2.6.1-es változata tényleg működik. :)

Ez --> ***** az oldal is jó, csak az fvl formátumból nem tudom mp3-ba convertálni.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 27. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát hallod ezt a Debilinuxos oldalt jól elnézted.

Azt írod ,hogy nem tudod mp3-ba konvertálni az flv-t . Hát nem is kell mert az oldal egyszerre két letöltést csinál ,egy flv-t tölt le és mindjárt mellé az mp3-at is.

2010. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!