Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak, ha nem találja...

Mit csináljak, ha nem találja a Walking Dead a mentéseim?

Figyelt kérdés
Az utolsó évadot játszom, tegnap kijátszottam a 3. epizódot, de a végénél, amikor a döntéseket mutatja nekem befagyott és próbáltam kimenni az Alt+F4-el, de nem sikerült, ezért lekapcsoltam a számítógépet. Azóta bementem a játékba, és nincsenek meg, pedig a dokumentumoknál megnéztem, és meg vannak és a jók. Amúgy nem Steames verzióval játszok, hanem DVD-ről installáltam a külső HDDm-re, de a dokumentumokban vannak a mentések a belső tárhelyben, de eddig vitte, ha ez is számít. Próbáltam már, hogy a dokumentumokból átviszem a Telltale mappát a HDDm-re, a játékot is a Programfájlok (x86)-ba (úgy, hogy egy lemezen legyen a játék, meg a mentések is), de egyikkel sem mentem semmire.

#játék #számítógép #betöltés #The Walking Dead #The walking dead the final season #TWD the final season
2021. júl. 6. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd elölről
2021. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszat írtam, most néztem meg, és 100%-ban elvesztek a régi mentéseim, és be sem voltam jeletkezve telltale fiókkal. Tehát akkor mit csináljak? Nem akarom újra játszani.
2021. júl. 6. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek meg a mentések, akkor vagy keresel neten egyet és elfogadod, hogy azok nem a te döntéseid, vagy elölről.


Harmadik lehetőség, hogy csak a The Final Season-t kezded az elejéről, lehet megtalálja a játék a mentési fájlokat, ha nem, akkor azokat a döntéseket, amiket a játék keres, te is kitudod választani a visszatekintőben.

2021. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kincsike36 válasza:
Sziasztok! Esetleg sikerült megoldani a problémát? Nekem ugyan ez a baj most meg vannak a mentések de a játékban nem észleli őket. Köszönöm előre is!
2021. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.


Nem tudom, hogy mire érted, hogy megvannak a mentések (előző évadok?) és azokat nem érzékeli, vagy a The Final Season korábbi epizódjainak a mentései vannak meg és mondjuk nem tudja betölteni a harmadik epizódtól őket?


Előbbire én nem találtam megoldást, de ezzel találkoztam:

- a második évad gond nélkül megtalálta a mentéseket az első évadból

- a A New Frontier addig nem látta, amíg a második évad mappáját Season 2-ről Season Two-ra nem módosítottam

- a The Final Season nem látta az előző évadok mentéseit pedig megvoltak


Itt pedig hiába írtam át a mappa nevét bármire nem segített, tippre az első évad mentéseinek beazonosítása lehetett a gond, mert amit írtak fórumokon, a harmadik évad mappájának "a new frontier"-nek kell lennie és az volt alapból. Kipróbáltam Season Three-nek is, nem oldotta meg. Az elsőt meg hiába írogattam át bármire nem oldotta meg.


Feladtam, az utolsó évad sztorigenerátorral megoldható az elején, kiválasztod azokat a döntéseket, amiket a játék néz a korábbi évadokból. Többi döntés ezek szerint nem számít.


Nekem torrentről voltak meg az évadok, de steam-en mikor akciós lett a Definitive Series, megvettem, igaz nem próbáltam még ki, de nem hiszem, hogy kell ilyen trükköket bevetni, hogy megtalálja a mentéseket.

2021. szept. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!