Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez megbízható szoftver, nem...

Ez megbízható szoftver, nem vírusos?

Figyelt kérdés

Ez lenne az, mivel friss a Windows és nem kell nékem a Defender:


[link]


Ezt a linket Devon Tech videója alatt találtam, megbízható szoftver vírusok szempontjából, nem fog adatot lopni? Válaszokat köszi. (Defender helyett más védelmet szeretnék feltenni ami nem zabál ennyit)



2021. júl. 7. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Mi a bajod a defenderrel?

Miért nem akarsz normális programot használni, miért kellenek ezek a random ismeretlen vackok?

2021. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fogadj el egy jó tanácsot, és ne használd a Devon Tech által reklámozott termékeket, mert kockázatosak! (Ide tartozik az általad linkelt program is, a Revi OS is, meg szinte az összes program, amiért fizetett a gyártó, hogy reklámozza).

2021. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Normális alatt mit értesz? A Defender azért nem tetszik mert az én rendszeremet speciel sose védte meg, de azt ami megbízható (pl: Firefox telepítő, Linux Mint .iso fájl) örömmel letiltja.
2021. júl. 7. 22:03
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Ok. Megfogadom.
2021. júl. 7. 22:04
 5/9 A kérdező kommentje:
#2 És az Aster?
2021. júl. 7. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#3

Honnan szoktál letölteni??

Soha nem volt baj telepítőkkel nekem, iso val sem. Egy vm gépem miatt sipákolt egyszer ami egy kali linux volt, szóval az még érthető is, hogy miért nem tetszett neki.

De hogy neked az ilyeneket tiltja az nem normális. Ott valami baj van. Vagy a beállításaidban vagy a letöltött tartalommal.

2021. júl. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

a Linux mintet a hivatalos oldalárol szedtem le.

Innen: [link]


A Foxot meg innen:

[link]

2021. júl. 7. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Defender helyett más védelmet szeretnék feltenni ami nem zabál ennyit"

Defendernél mindegyik többet fog zabálni! :(


Most töltöttem le a Linux mintet és a Firefoxot a linkjeidről, és semmit nem jelzett rá a Defender! Külön víruskeresést indítottam a letöltött fájlokon, és nem jelzett semmi káros cuccot!


Hol vetted/honnan töltötted le a Windowst?

2021. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha fut egy védelmi szoftver a gépen, akkor a Defendert automatikusan letiltja a rendszer, és a másik víruskereső lesz az alapértelmezett. Felesleges buherálni, annyira bátor meg ne legyél, hogy neked semmilyen védelmi program nem kell, mert úgyis csak biztonságos oldalakat látogatsz. Már üti a kérdés, hogy egyedül nem tudod megállapítani egy program megbízhatóságát, és a kérdés pont arra vonatkozik, hogy ami megtenné helyetted, azt is le akarod tiltani.
2021. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!