Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World Of Tanks nevű játákban...

A World Of Tanks nevű játákban emberek játszanak egymás ellen? Multiplayer a játék vagy offline?

Figyelt kérdés

Ez egy multiplayer játék?

Csak mert a meccsek eléggé furák. 2 hónapja töltöttem le. És a 2 hónap alatt nem volt lényegében egyetlen normális, kiegyenlített mérkőzésem sem. Gyakorlatialg 3 perces hentelésekből áll az egész játék folyamatosan, ahol az egyik csapat mindig úgy nyer hogy a másik 1-2-3 tankot tud cask Olyan mintha egy PVE játék lenne ahol a 14 csapattárs, és a 15 ellenfél az bot. Nem igen tudom elhinni hogy egy valódi multiban, ahol 15 valódi ember játszik 15 másikkal ott az összes meccs ennyire kiegyensúlyozatlan legyen

De a chatre néha írnak . Illetve úgy van reklámozva, hogy ez multiplayer játék.



Most melyik akkor?



2021. júl. 9. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, multiplayer.
2021. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:
93%

Google keresésre:

Tier V-ig kezdőnek számítasz és bekerülhet AI játékos (bot) is.

A Tier I-III pályákon (Mines, Himmelsdorf, Abbey, Ensk, Steppes) is nagyobb eséllyel kerülnek be AI játékosok.

[link]

2021. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:
90%

Kihagytam:

Kezdőként elsősorban kezdőkkel sorsol össze a játék, akik rendszerint nem profi módon játszanak.

2021. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én most mentem pl tier9es levelben is, hetes tankomat a Tigerp-t rakja be oda. Ott ugyanez megy. Szóval nem tudom ez mi, dde ez számorma nem játék hogy minden meccsen az egyik csapat seggbe kukizza a másikat.
2021. júl. 12. 16:32
 5/5 anonim válasza:

Persze hogy player a player ellen.

Csak a mostani matchmakingben az egyik csapatba botkezű

Noobok kerülnek be míg másik csapat még tele van függű állatokkal és csempion játékosokkal bár nálam hála Istennek kiegyenlített meccsek vannak van hogy döntetlen mert alacsony hp vannak a tankok és egy gerilla harc alakul ki ami a meccs végéig elhúzódhat

Meg vannak azok a meccsek ahol profik vannak és egy szakaszban 3 fő van ugyebàr és aza szakasz egy ponton bemegy és szinte túlnyomja az egyik rész és t az ellen nem tud reagálni és azta az oldalt percek alatt bedarálják.

2022. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!