Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok külső merevlemezr...

Hogyan tudok külső merevlemezre szoftvert telepíteni úgy, hogy elinduljon egy másik laptopon?

Figyelt kérdés
Megoldható az, hogy egy programot úgy telepíteni, hogy minden szükséges fájl egy HDD-n legyen, hogy bármikor bármilyen gépen el tudjam azt indítani?

2021. júl. 9. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
sehogy.
2021. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Vannak olyan programok, amiket nem kell telepíteni, ezek elindulnak a Külső HDD-ről, de amit telepíteni kell az nem fog működni. Okosabbak majd megmondják, biztos van rá megoldás.
2021. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ja ha van egy szoftvernek portable verziója, azzal ez működik. Csak nem ezt kérdezte a kérdező.
2021. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyabb programoknál nem, ha szüksége van a programnak egyéb szoftveres igényre stb. Ha van a szoftvernek vagy te csinálod akkor lehet portable.
2021. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg el tudod mondani hogy miért esélítelen?
2021. júl. 9. 11:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz hordozható(portable) programokat:

[link]

[link]

[link]

Egyébként nem esélytelen. Én is jónéhány olyan szoftvert találtam, amit simán tudtam használni egy windows újratelepítés után is. Ehhez persze az kell, hogy a szoftvereket nem a C meghajtóra, hanem pl a D-re telepítjük. Nekem azon is van Program Files mappám és így telepítéskor csak a meghajtó betűjelét kell átírnom D-re. Ma már szinte 99%-ban portable programokat használok.

2021. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!