Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bizonyos alkalmazások eltávolí...

Bizonyos alkalmazások eltávolítása után a számítógép nem működik megfelelően. Miért?

Figyelt kérdés
Eltávolítottam néhány microsoftos alkalmazást a Windows 10-ből, mint pl a Microsoft 365. Ezt követően sem a Fényképek alkalmazás, sem az One Drive nem működik, pedig elvileg telepítve vannak. Mást nem is töröltem, csak a 365-öt és a Skype-ot, de annak kétlem hogy köze lenne hozzá. Mi lehet a gond?
2021. júl. 12. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a Fényképek és OneDrive újratelepítését?
2021. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az One Drive-t sikerült újratelepítenem, a Fényképeket pedig a javítás funkcióval sikerült helyrehozni. De közben újratelepítettem a webes Office-t, mivel azt is töröltem. Lehetséges, hogy ez oldotta meg a problémát?
2021. júl. 12. 10:33
 3/5 anonim válasza:

alapszabály

windowst használva _nem_ uninstallálunk semmiféle "komolyabb" programot, főleg nem olyasmit, ami szintén microsoft termék, és 22 percig tart, mire felrakódik nagy nyöszörögve.

követhetetlen sokszor, hogy milyen rendszerfileokba nyúlnak bele, miket frissítenek, aztán egy laza mozdulattal megy az egész uninstallnál a kukába, és jönnek a furcsaságok.

2021. júl. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez csak azért furcsa, mert a Gépház Programok telepítése és törlése lapján megjelent az One Drive és a Fényképek is, csak nem működött.
2021. júl. 13. 08:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. júl. 21. 22:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!