Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség, mi ez az apex hiba?

Segítség:( kérdése:

Segítség, mi ez az apex hiba?

Figyelt kérdés

Üdv, pár nappal ezelőtt merült fel ez a probléma. Bármikor próbálok belépni a játékba állandóan kidob és azt írja "code:wheel" vagy "code:leaf" már az EA supporttal is beszéltem de nagyon nem adott semmi használható hibaelhárítási megoldást vagy nem működtek. Elolvastam és ki is próbáltam már az oldalon a dolgokat ( [link] Próbáltam már letörölni újratelepíteni, új accountot létrehozni illetve Steamen is próbáltam letölteni újratelepíteni de semmi.....

Kérlek titeket segítsetek ez ügyben

Egyéb információ: Originen játszom Pc-n, Windows 10-en

Köszönöm a visszajelzéseket (Trollok pls kíméljetek ez fontos számomra)



#PC #Origin #Apex Legends #Code:Wheel #Code:Leaf #Code:Net
2021. júl. 12. 16:08
 1/1 Yriv Tategami ***** válasza:
Szia, amennyire én tudom ez egy EA szerver hiba amivel mi játékosok nem tudunk mit kezdeni, várni kell míg az EA hajlandó kiadni rá egy patchet, nekem is szokta ezt csinálni mikor gamemodeot választanék, aztán visszaenged 🤷‍♂️
2021. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!