Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ICloud tárhelyem ha bővítem...

ICloud tárhelyem ha bővítem 50 GB-ra akkor több képet tudok készíteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg ugy betelt az iPhone hogy szinte képet nem tudok készíteni, alkalmazást sem nagyon tudok letölteni mar. Ha bovitem a tárhelyet akkor megoldódik ez a probléma ?

2021. júl. 14. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván. De miért nem szeded le a képeket?
2021. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Akkor neked már teljesen megtelt a tárhelyed. Le kellene menteni a képeket egy pc-re, laptopra inkább. De vehetsz icloud tárhelyet is. Attól még tele lesz a mobilod.
2021. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:

@2

Az icloud elmenti a teljes képet és telefonon csak egy tömörített, kvázi thumbnail változatot hagy megy. (Ha bekapcsolod ezt az opciót)

Pont fordítva mint a google rendszere, akik csak egy gagyi tömörített képet mentenek le. Persze ingyen, de egyrészt gagyi a funkció, másrészt ha nem fizetsz pénzt akkor fizetsz máshogy, átnézik a képeid pl(nem személyesen, de azzal tanítják az ai-t)


És az esetek többségében amit hagy a telefonon több mint elég lesz, ha pedig a rendes képet szeretné az ember és van internet akkor azonnal letölti.

2021. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen

de egy alaposab takarítás nem ártana inkább.

2021. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!