Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook Messenger automatikus...

Facebook Messenger automatikus válaszok nem működnek. Hogyan lehet beállítani?

Figyelt kérdés

Egy Facebook oldalt kezelek és szeretném beállítani a "Gyakran ismételt kérdések" funkciót. Minden stimmel, elvileg be is van kapcsolva és ha megnyitom az oldalamnak történő üzenetküldést, fel is dobja az általam beírt előre megadott kérdéseket. Tök jó!

Viszont a saját privát fiókomból hiába nyomok rá, azon kívül hogy az oldalam megkapja szöveges üzenetként semmi nem történik. Pedig mindegyik kérdésre megadtam egy előre legépelt sablonválaszt, de ez nem kerül elküldésre. Órák óta próbálkozom, de semmi és senkinek nem lehet ezzel kapcsolatban írni. Valaki tapasztalt hasonlót?


2021. júl. 17. 12:42
 1/4 anonim válasza:
Nekem sem működik, egy kalap telibeszart fos az egész Facebook Business platform. Random eltűnő fizetési opciók (ügyfélszolgálat válasza: restart your computer, hát lol bazdmeg), jogosultságok teljes káosza és még ez is. Remélem hamarosan elbukik ez az egész szar a picsába.
2021. okt. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, aljas szar az egész de ezt eszi a sok ember, itt kell magad eladni :(. Természetesen azóta sem működik.
2021. okt. 20. 21:10
 3/4 anonim válasza:

Első, rantoló vagyok. Elértem chaten a supportot, akik semmitmondó sablon válaszokat adtak, mire megkérdeztem, hogy esetleg az, amit egy fórumon olvastam, miszerint az EU-s GDPR szabályok miatt nem működik (ugye decemberben kikapcsoltak egy időre sok mindent a Messengerben és valami azóta sem jött vissza), arra az volt a válasz, hogy “igen, bizonyos funkciók nem működnek, VALÓSZÍNŰ, hogy akkor ez is köztük van”.


Eddig jutottam, itt beletörődtem, kitartást neked is!

2021. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is ezzel szenvedek órák óta...neked megoldódott esetleg?
2022. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!