Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elülső jack csatlakozó nem...

Elülső jack csatlakozó nem működik?

Figyelt kérdés
Tehát a problémám, hogy a számítógépem (asztali) elején lévő jack csatlakozók nem mennek. Rá van kötve az alaplapra mert a mellette lévő usd port működik. Kicsit utána olvastam, elvileg win10 nél ez gyakori és realtek DH audio manager-el oldható. Le is töltöttem de vagy nem tudtam telepíteni, vagy telepítés után nem tudtam megnyitni. Pedig vagy 4x megpróbáltam más más oldalakról. Valaki tudna segíteni? Nagyon nem értek az ilyen jellegű dolgokhoz. Előre is köszönöm a segítséget.

#Realtek HD Audio Driver #Jack csatlakozó #elülső jack csatlakozó
2021. júl. 17. 23:12
 1/1 A kérdező kommentje:

Nagynehezen sikerült megcsinálnom. A leírásban leírt program kellett hozzá. Én innen töltöttem le: [link] és az R2.81 - es verziót, mert az R2.82-es nem működött. illetve nem tudtam megnyitni. Aztán a control panel hang beállításokban kell megnyitni és az elülső portok érzékelését tiltani és működik is

( [link] )

Gondoltam leírom ha valakinek hasonló gondja lenne.

2021. júl. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!