Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet valahogy oldani...

Meg lehet valahogy oldani Android 9-en, hogy pl. a Gmail értesítések ugyanúgy megjelenjenek, mint a többi, de ne adjanak ki semmilyen hangot?

Figyelt kérdés

Azt szeretném valahogy elérni, hogy a Gmail értesítések felhangosított csengetési hangerő esetén se adjanak ki hangot, de jelenjenek meg ugyanúgy az értesítési felületen, mint a többi alkalmazás értesítései.


Azért lenne erre szükségem, mert idegesít a sok Gmail értesítési-hang, de nem szeretném teljesen kikapcsolni az értesítéseket, mert jöhet fontos email is. Csak az értesítési-hangjukat szeretném megszüntetni.


A Gmail alkalmazás beállításaiban és a telefon beállításaiban is kerestem ezt a lehetőséget, de nem találtam. Ott csak azt lehet szabályozni, hogy kapjak-e értesítést vagy ne.

Lehet, hogy a későbbi verziókban már van ilyen lehetőség, de a 9-esben még nincs.


Úgy gondolom, az az egyetlen esélyem, ha találok egy értesítés-kezelő alkalmazást, amivel ezt meg lehet oldani, de eddig egyet se találtam, amiben volt ilyen funkció.


2021. júl. 18. 03:27
 1/2 jokyman15 ***** válasza:
A beállításokban van az értesítések. Ott tudod azt is kapcsolgatni, hogy melyik alkalmazásnak engedélyezed, hogy értesítést küldjön. Az alkalmazásra lépve elvileg bejönnnek egyéb beállítások, ahol kiválaszthatsz értesítési módot és hangot is.
2021. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálam a Gmail értesítési beállításainál csak azt lehet beállítani, hogy melyik fiók emailjeiről küldjön értesítést és melyikről ne.

Ezen kívül csak ki/be lehet kapcsolni az összes fiók értesítését, és beállítani, hogy megjelenjen-e az értesítési pötty.


Ott néztem, ahol te mondtad, és korábban is ott próbálkoztam, mielőtt kiírtam ezt a kérdést.


A rendszerben nincs ilyen beállítás, úgyhogy már csak az értesítés-kezelő app az egyetlen reményem, de eddig egy jót se találtam.

2021. júl. 24. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!