Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leauge of Legends ? Ez lehetsé...

Leauge of Legends ? Ez lehetséges ?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy bele lehet a lol-ban tanulni különböző elokba teszem azt pl diamondban jelenleg gold 2 vagyok és az istenek se sikerül kijutnom plat 4-be sem, arra lennék kíváncsi hogy teszem azt vennék ebayről egy diamond accontot ugye akkor értelemszerűen normal gamben is dia játékosokkal játszanék X ideig akkor ezt követően fejlődnék annyit hogy main accon önerőből kijussak legalább platinum 2-3 körré ?
2021. júl. 18. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Oké. Tedd azt, hogy előbb megtanulsz olyan szinten magyarul írni és beszélni, ahogy az egy 9 évestől már elvárható!

Ha ez megvan, akkor próbáld meg újra, értelmesen emgfogalmazva kiírni a kérdést!

2021. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké meg próbálom a gyengébbek kedvéért (a kedvedért #1) egy eloba bele lehet tanulni ?
2021. júl. 18. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ember függő. Lehet, hogy veszel egy accot és vissza kerülsz a szintedre és ez a gyakoribb (ha nem vagy smurf). Kitartással szépen lassan feljebb fogsz jutni. Viszont ne a feljebb jutás legyen a cél, hanem a jobb játék, a kettő nem mindig jár együtt.
2021. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nahát valaki meg érette mit akarok kérdezni és nem kellet újra "emgfogalmazva" kiírnom a kérdést , amúgy újra elolvastam és nem tudom mi nem volt benne számodra érthető kedves #1.Amúgy elmondanám hogy én akkor voltam 9 éves amikor anyádban megfogalmazódott a gondolat hogy kéne csinálni egy fogyatékos gyereket (téged ha nem értenéd :PP ) azért + pár ezer forintos családi pótlékért.


Neked viszont köszönöm a választ #2 ! ment a zöld pacsi.

2021. júl. 18. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Én haverom accján játszottam, ő dia2 én silver1. Semmivel sem volt jobb a játék, ott is voltak 0-10 yasuok. 10 gameből 7-et nyertem, abból 4-5 volt amit majdnem, hogy én hoztam le. Nem játszok sokat, de nem igazán tanultam az ő accján. Ha a saját accomon játszanék én is 1500 gamet, akkor nem silverben lennék, már a pozitiv win rate miatt sem.

Silverbe meg vissza jönnek kis accon smurfölni, 45-3-mas lb-t egyedül nem tudom megállítani, ha 1 hitel.

Szerintem értelmetlen ezért accot vásárolni, fejlődni nem biztos, hogy fogsz. Játsz sokat és próbálj teamleader lenni, kicsit jobb feljebb a "csapat szellem", nem kamikaze módjára ugranak be 1v5-be.

2021. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!