Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » El loptak a steam fiokom mit...

El loptak a steam fiokom mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Valaki el lopta a steam fiokom

Es nem tok be lepni

Kaptam olyan emailt hogy meg valtoztatak a steam fiok emailom at egy masikra es nem enged be irtam a steam nek de basznak valaszolni valaki tud segiteni?


2021. júl. 20. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a steam support nem tud vagy akar segíteni, akkor senki más nem fog tudni.
2021. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Argloss ***** válasza:
100%

[link]


Válaszolnak, csak nem 1-2 percen belül. Valószínűleg jó pár napba fog telni mire sikerül visszaszerezned. Már ha tudod bizonyítani, hogy a te fiókod. :)

Esetleg talán a jövőben használd a két faktoros beléptetést.

2021. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az, aki nem használ two-step-authenticationt 2021-ben. A mai naptól fogsz, kispajtás :)
2021. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok
2021. júl. 20. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
#3: A modern fióklopó oldalak a 2FA-t (Steam Guardot, ha erre gondoltál) is leveszik, mivel ráveszik az áldozatot, hogy adjon engedélyt a belépésre. Ha pedig bent vannak, mindent kikapcsolnak.
2021. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 - feltételeztem senki sem olyan hülye, hogy bárkinek segítsen belépni a fiókjába
2021. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek az oldalak egy hamis Steam autentikációs felületet jelenítenek meg, mintha az API-t használva jelentkeznél be a Steam fiókoddal. A megadott belépési adatokat kinyerik, majd az áldozat még rányom a Guard-ból, hogy engedélyezi a hozzáférést. A kapott hozzáférés pedig először kikapcsolja a Guard-ot, majd átírja a felhasználói adatokat, amihez már nem kell a továbbiakban mobilos jóváhagyás.

Itt gondolom előny lehet, ha nem ugyanazt a jelszót használod, nehogy hozzáférjenek az e-mailedhez is, mert ekkor tudod csak visszavenni az irányítást. Ha mindenhol ugyanazt a jelszót használod, azzal nagy szarban leszel.

2021. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz felmutatni pl. Emailt egy vásárlásról vagy tudod bizonyítani, hogy a tiéd akkor visszaállítja az ügyfeles akivel felvetted a kapcsolatot.
2021. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm visza kaptam a fiokom
2021. júl. 26. 14:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!