Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha win10 ujratelepitesekor...

Ha win10 ujratelepitesekor törlöm a c meghajto particiot, az elvesztett adatok később recovery programmal visszanyerhetők lesznek?

Figyelt kérdés
Sajnos a windows már nem indítható, ujra kell telepitenem, az adatvesztes minimalizálása a cél, hogyan lehetne? Köszönöm

2021. júl. 20. 17:01
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
Nézd át: Fix the Windows boot error 0xc000000f in a few easy steps [link]
2021. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

,,A HBCD tartalmát (amit duplakatt után felcsatol az iso-ból a win) pedig simán másold rá egy Fat32 pendrivera. HP-nál a bootmenü tudtommal az Esc. Onnan már kezeli a másik usb-be dugott nagy ntfs hdd-t is.,,


ez egy picit számomra mint kevesbe hozzáértő leirnád légyszi érthetőbben?

mi az a hbcd?

a bootmenü az megvn odáig eljutottam itt tudtam beállítani azt is hogy a pendrivból készített win10 telepítőt felismerje.

de nekem itt csak ennyi van:

f1 system information

f2 system diagnostics

f7 hp sparekey

f9 boot device options

f10 BIOS setup

ENTER coninue startup

2021. júl. 20. 19:57
 23/57 anonim ***** válasza:
f9 boot device options-t választod, majd kiválasztod a hbcd-t (HirensBootCD) tartalmazó pendrive-ot és Enter
2021. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Megnézted a boot hiba javítási lehetőségeit? Viszonylag egyszerű lépések, és 6 különböző megoldást kínál.
2021. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
Ha a "f9 boot device options"-ra nem ugrott be, hogy onnan választhatod a boot lehetőséget, inkább kérj segítséget..., nem bántásból mondom, de innen senki sem tud navigálni helyetted.
2021. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

van valami netes leírás a hirensboot használatára? az f9 lenomásával előjönnek a pendrivok, akkor azt fogom csinálni hogy letöltöm ezt a hbcd-t és bedugom. de nem tiszta hogy azután mit kll tennem, majd irok.


természetesen megnéztem 3 vagy 4 ötletet a linkből kiprobáltam és nem jöttek be, de a többit is ki fogom, de azok időigényesebbek. a másik pc meg oyan lassú hogy kínlódom a pendriveok előkészítésével de lassan meglesz. egyelőre köszönöm a segitségeteket rettentő rendesek vagytok, egyelőre ennyi elakadtam

2021. júl. 20. 20:21
 27/57 anonim ***** válasza:

A HBCD-nek van egy változata, ami élő Windows rendszerrel működik Hiren’s BootCD PE [link]

A menüben mindent megtalálsz:

Download [link] download/

USB Booting [link] usb-booting/

Burning [link] burning/

Screenshots [link] screenshots/

HOW TOs [link] howtos/

FAQ [link] faq/

2021. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

gyerekek, köszönök mindent el se hiszem de sikerült, feltettem az ubuntu op rendszert én minen fájlom letudom menteni egy külső vinyóra.

a következő lépes a windows ujratelepitese lesz de az majd holnap v holnapután

2021. júl. 20. 22:02
 29/57 anonim ***** válasza:
Szuper! De ne felejts partíciókat csinálni! C és D... :))
2021. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
59%

Telepítéskor NE csinálj partíciókat! És uefi módban telepíts. [link] Ráérsz a D: partíciót utólag létrehozni a beépített lemezkezelővel. (C zsugorítása majd új elsődleges part)

(Nem Linux ez) :)

2021. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!