Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Shadowplay: Miért nem működik?

Shadowplay: Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Kb. két napja frissítettem a kártyám (gtx950) illesztőprogramját, azóta áll fenn a probléma. Korában tökéletesen futott, tudtam rögzíteni, visszamentett mindent a kijelölt mappába. Két napja pedig semmit sem tudok vele csinálni, nem enged videót rögzíteni(hiába kattintok a "rögzítés"-re, nem csinál semmit), visszamenteni se menti vissza az eseményeket, csak kiírja a jobb felső sarokba, de a mappában nincs ott a videó. Streamelni sem tudok, mert azt írja ki: "A közvetítés a következőre sikertelen: Youtube". Több, mint 100giga szabad helyem van, szóval ez nem probléma. Teszt gyanánt kipróbáltam az OBS-t is, ott tudtam rögzíteni, viszont a videót nem tudta megnyitni: 0x80004001 hibakódot ír ki. Mit lehet ezzel kezdeni? Köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 21. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Sőt, most nézem, hogy semmilyen videót nem tudok megnézni, amiket korábban vettem fel...Ami még érdekes lehet talán, hogy a start menüt sokkal lassabban hozza be, mint korábban, mikor minden rendben volt.
2021. júl. 21. 14:20
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd vissza a régi illesztőprogramot.
2021. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudom? :s
2021. júl. 22. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!