Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van-e olyan program msn-re...

AXEL663 kérdése:

Van-e olyan program msn-re amivel be tudom kapcsolni ugy a webcamját, hogy neki ne kelljen engedélyeznie, ne lássa, jah és persze nem virusos a cucc?

Figyelt kérdés
Tehát az a lényeg hogy egy vírusmentes progit szeretnék az msnhez amivel látom a másik embert webcamon keresztül, és ő nem tud róla...
2010. aug. 27. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez maga egy vírus...


Egészen pontosan spyware...

2010. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

van, de csak akkor műkszik, ha azon a gépen amelyre telepíted, NINCS normális víruskergető és tűzfal.

(ui. azok azonnal kiszúrják és riasztanak)

2010. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
KIVÁNCSI
2010. aug. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
BAMEG =( MIK NINCSENNEK
2010. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még jó hogy kamerám sincs, de ha lenne se lenne mindig bedugva
2010. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az illető vak, akkor müxik a dolog. Ugyanis ha bekapcsolódik a kamera, és vesz, akkor kigyullad rajta egy led. Ha meg sötét van a szobában, és olyan kamerája van az illetőnek, akkor még a világítást is bekapcsolja. Nomármost ha a z illető még erre sem fog gyanút, hogy valami nincs rendben, akkor télleg vaknak kell lennie.
2010. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Írd meg a programot, vagy menj el Webcam Sexes oldalra, ott ki élhetted a kukkolási perverziót.
2010. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nos ez nem perverzió, csak kiváncsiság...egyik ismerősömtől hallottam, és azt gongodltam hogy kamu..deh kituggya... ezért kérdeztem meg itt... hátha vannak művelt emberek az oldal látogatói között....
2010. aug. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!