Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem a magyarosít...

Hogyan telepítsem a magyarosítást?

Figyelt kérdés
Angol nyelvű windows 7 van a laptopomban. Magyarosítani szeretném, már le is töltöttem a szoftvert, elolvastam hogyan kell telepíteni, de a Region and Language menüben nincs nekem olyan fül, hogy Install or uninstall display languages. Pedig itt kellene megnyitni a letöltött nyelvi csomagot és fel tudnám tenni.
2010. aug. 28. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Így lehet átállítani a nyelvet: frissítésnél kipipálod a magyar nyelvet, hogy azt is töltse le/telepítse. Aztán vezérlőpult -> Óra, nyelv terület -> Másik megjelenítési nyelv megadása -> magyar...

Nekem így van csak magyarról frissítettem japánra. Bármikor visszaállíthatod.

2010. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Így próbáltam már, de nem lett magyar... :(
2010. aug. 28. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy, hogy? A beviteli nyelvet át tudtad állítani?
2010. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Át van állítva minden rajta magyarra. De ahhoz, hogy instalállni tudjam a magyarosítást, kéne az a menüpont, hogy Install or uninstall display languages. És ez nincs.
2010. aug. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!