Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Discordon milyen módszerekkel...

Discordon milyen módszerekkel előzhetem meg, hogy kérjen telefonszámos hitelesítést? 2lépcsős authy megelőzi, vagy ha huzamosabb ideig társítva volt szám?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt egy felhasználóm, amin hitelesített emailcím mellett valamiért előjött, hogy erősítsem meg a telefonszámom. Megerősítettem, viszont a megerősítés után a fő felhasználóm fiókjáról lement a telefonszám (2fiókot használok).

Ezért arról a fiókról leszedtem volna a telefonszámot, amire felraktam a hitelesítés miatt, de ugyanúgy megint kizárt engem. Szerettem volna visszatenni oda a telefonszámot, ahonnan elvettem, de most azt írja, hogy invalid number.


Ha bekapcsolom a kétlépcsős azonosítást azzal megelőzhetem esetleg, hogy a main fiókomon ilyen történjen anélkül, hogy telefonszámot csatolnék hozzá?


Vagy a discord érzékeli, hogy több ideig telefonszám volt csatolva ehhez a fiókomhoz, így lehetséges, hogy nem fog kizárni?


Nem tudom miért történhetett. ip változás, gép újratelepítés miatt is történhet elvileg ilyesmi, vagy proxyk miatt...


Remélem valaki tud segíteni, aki jártas.



2021. júl. 27. 07:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!