Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok fájlokat másolni...

Hogy tudok fájlokat másolni Windows 7 alatt a "C:\Documents and Settings\NEVEM\Application Data" mappába?

Figyelt kérdés

Opera böngészőt használok jelenleg Windows XP alatt. Ennek a böngészőnek a beállításai és a könyvjelzői ebben az említett mappában "C:\Documents and Settings\NEVEM\Application Data" vannak tárolva. Szeretnék formázni és Win 7-re váltani. XP alatt kivágom a beállításokat és beillesztem egy másik partícióra. EZ EDDIG SIMA ÜGY!

DE a Win 7 nem enged hozzáférést ahhoz a mappához amelybe a beállításokat vissza kell másolni.

Tehát a kérdésem az hogy; hogyan tudok Win 7 alatt úgy másolgatni mint az XP alatt?

Korábban már volt win 7 a gépemen de akkor sem tudtam vele semmit csinálni hogy be tudjam a cuccokat másolni.


2010. aug. 28. 13:04
 1/3 anonim válasza:

Kedves NEVEM!4!!!négy


nem tudom csak köszönni akartam

2010. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi bajod az xpvel sok szempontból jobb mint a 7
2010. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na ide halgas én meg mondom neked a az opera ampáját másold ki valamire és utána mi után újra téted a gépedet után mi után letörülted a operát másold vissza a ampát az porába
2010. aug. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!