Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálni a DirectX-szel?

Mit kell csinálni a DirectX-szel?

Figyelt kérdés

Egy Steam-es játék elindítása után egy kis, Message fejlécű ablakban az van, hogy "DX11 feature level 10.0 is required to run the engine".


Az interneten a Microsoft oldalát találtam meg. Ott ezt írják: "Kattintson a Start gombra, írja be a dxdiag szót a keresőmezőbe, majd nyomja majd nyomja le az ENTER billentyűt.

Az eredmények listájában koppintson vagy kattintson a dxdiag elemre.

A jelentés első oldalán, a Rendszerinformációk résznél ellenőrizze a DirectX-verzió információt."

Ezt megcsináltam, az volt olvasható, hogy "DirectX-verzió: DirectX 12",


Azon a Message-en csak × és OK van. Ha bármelyiket megnyomom, persze bezáródik. És így a játék sehogy nem indul el.


Mit kell csinálni, hogy működjön a játék? Köszönöm előre is!



2021. aug. 4. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%
Hűű, hát ez még jó öreg Sandy Bridge, ezzel tényleg felejtős. Vegyél egy olcsó videókártyát a hardveraprón, dobd be mellé és akkor már hasítani fog a játék.
2021. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#10


System Requirements

To play TramSim as smooth as possible, you need the following:

• Operating system: Microsoft Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)

• CPU: 2,6 GHz or more, 4 cores

• Computer memory: 4 GB RAM

• Graphics card: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon

RX 550, each with 4 GB VRAM or better

• Network: Broadband internet connection

• HDD: 30 GB available space

• Additional notes: Internet connection necessary



#11


Olcsó jó lenne, de 1. nem értek hozzá, hogy milyen kell, 2. a Hardverapró nem éppen megbízható...

2021. aug. 4. 21:28
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

A hardverapró az teljesen jó, adtam már el ott sok cuccot és vettem is. Nyilván ott is vna legalja, azokkal vigyázni kell.

Ami nagyobb gond, hogy 4 magos procit kér a játék a tied meg csak kettő így ehhez proci is kellene.

2021. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, akkor az első ilyen "nagyobb" játékom hatezer forint kidobását jelenti... :((
2021. aug. 4. 22:09
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, kérhetsz visszatérítést:

[link]

2021. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
2 óra játékidő alatt visszakérheted a pénzed, a vásárlást követő 2 héten belül. A gépigényt vásárlást előtt ellenőrizheted, illetve meg is kérdezheted itt, ha nem vagy biztos.
2021. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi, 15. és 16.! Igaz nem írtam, de nem a Steam-en, hanem a Tescoban lett véve, steames aktiválókód formájában. Úgyhogy arról sajnos ennyit.

A gépigényről csak Windows, memória, tárhely és internet volt, a processzorról nem tudtam (de komolyan csak 2, azaz kettő megfelelő?). Viszont szerintem nagyon nem helyes, hogy a DX-et nem tüntetik fel megfelelően, meg a MS oldalán lévő módszerrel is hazugságot mutat a gép.

Köszönök minden eddigi választ is! ❤

💔 😢

2021. aug. 4. 23:13
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17: Ne csüggedj annyira, később is meglesz steamen, ha lesz egy jobb géped :)
2021. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!