Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik volt az az orosz...

Melyik volt az az orosz driver-gyűjtemény, ami kb. 8 GB-os ISO volt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
8GB? Szerintem az már a Skynet béta drivere lehetett.
2021. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel megvolt nem hinném. Csak elromlott a HDD-m, és nem jut eszembe. McClane...
2021. aug. 5. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Elképzelni sem tudom mire gondolsz. Milyen driver gyűjtemény? A drivereket mindig a hardwaregyártó oldaláról töltjük le, mindig a legfrissebbet.
2021. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A DriverPackSolution-re gondolsz? [link]
2021. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
4 ezt a hülyeséget.. egy 52. "tisztogató, frissítgető" program. Az összes ilyen szarral csak a gond volt mindig, az EasyCleaner, CCleaner és társaival együtt.
2021. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

#5

Hallgattál volna - bölcs maradtál volna!

2021. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
6 úúú, te biztos ilyen nyugdíjas Marcibácsi lehetsz, akinek hatvan ilyen program van a gépén, hogy "jó tiszta" legyen az a számítógép. Igaz Marcibácsi?
2021. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

#5-nek, #7-nek 100% igaza van, ha lepontozzátok is.

A másik ilyen fölösleges szoftver a Driver Booster és társai. Ész nélkül használják sokan, aztán meg jönnek ide panaszkodni, hogy meghülyült a gépem, pedig most frissítettem a Driver Boosterr-el.

Egyébként találkoztam már olyan géppel is, amin 3 vírusirtó volt és ment egyszerre, hogy biztosan ne legyen vírus. Aztán állandóan egymást találták meg, a gép meg teljesen használhatatlan volt.

2021. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

DriverPackSolution, ez volt. Régen használtam, amikor nem sikerült divert találni. Nem emlékszem pontosan..., talán ki kellett csomagolni az ISO-t, a driver frissítéskor ezt a mappát megadni, és akkor sikerült megoldani. Most ez az oldal hogyan működik?

2021. aug. 6. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!