Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék? Kell hozzá windows?

Játék? Kell hozzá windows?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy kétfelé van particionálva a gépem és az egyiken van a windows a másikon meg filmek és hogyha játékot szeretnék felrakni akkor feltudom rakni arra a particióra amelyiken filmek vannak?vagy kell hozzá windows csak mert az a partició elég kicsi és windowsnak meg akarok hagyni helyet hogy ne lassuljon le.
2010. aug. 29. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Átalában igen.
2010. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fel lehet rakni,de ha úratelepíted akkor lehet nem fog működni. én is sokszor rakom a D:\ re a játékot hogyha nincs hely a c:\-n
2010. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Igen, feltudod tenni a játékot, nem kell külön Windows.


Halfx

2010. aug. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem a rendszerpartícióra telepíted a játékot, akkor is fog futni, sőt, ha csak a rendszerpartíciót formázod windows telepítéskor, akkor a másik partícióra telepített játékot nem kell újratelepíteni, akkor is futni fog.
2010. aug. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkorjó lesz?mert cod2 nél olvastam valami olyat hogy windows hely nem tom mennyi és ezért gondoltam hogy kell.de akkor nem lesz semmi baja ugyanugy fog müködni nem?
2010. aug. 29. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 320GB-s a winchesterem. 2 particióra van osztva egy 100 gigásra megy egy 200gigása. A 100 gigás a C: ezen van a Windows + driverek felrakva + a vírusírtó és ezzel ezt békén is hagytam. A 200 gigás a D. ezen vannak nekem a filmek, játékok, zenék, letöltések, stb... De ha újrarakod a géped akkor a játékok nem fognak működni már. csak a többi dolgod.
2010. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is 2 partíció van, az egyiken csak a windows, a másikon a játékok, filmek, stb...

Ha újratelepítem a c:-t ugyanúgy működnek a játékok, csak a parancsikont kell kitenni megint.

Van fent nfs, sims3, wow, meg még egy jópár játék és mindegyik működött windows újratelepítés után is.

2010. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!