Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan szoftver/app, ami...

Van olyan szoftver/app, ami egy nyugtát excelbe exportál?

Figyelt kérdés
Szeretném követni a kiadásaimat, és kíváncsi vagyok van-e olyan app, ami a nyugtákat excelbe exportálja. Azért is kérdem, mert az lenne a lényeg, hogy az egyes tételeket felismerje (tehát pl. ha két sorba van, akkor ne két külön tételnek érzékelje). Sima OCR-rel elég munkás lenne ez.
2021. aug. 9. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát fogsz egy bármilyen!!! nyugtát be szkenneled és azt várod, hogy felismerje?
2021. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Felismerje az egyes tételek határait, mennyiséget és árat.

Tehát pl.

Tesco UHT tej

1.5 szazalekos 3x150 450 Ft


Ebből kinyerje a termék nevét, a mennyiséget és összeget, végösszeget.

2021. aug. 11. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyet nem fogsz találni... Mert ahány cég annyi féle nyugta van. De ne mond nekem, hogy túl sokáig tart ezt begépelni egy Excelbe ha ennyire érdekel mert menten elsírom magam...
2021. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hangsúly az automatizáláson volt. És igen, ahány féle cég, annyi féle nyugta, azért is kérdeztem. Hosszú távon nyilván sok időt venne el.
2021. aug. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!