Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy friss Windows 10 telepítés...

Egy friss Windows 10 telepítés után elég csak a chipset és a videókártya drivereket felrakni vagy kell mást is?

Figyelt kérdés
A többit megoldja a windows update nem? Ti miket szoktatok ezek mellé még felrakni(driver)?
2021. aug. 9. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Az alaplap, vagy laptop gyártójának honlapján elérhető összes drivert célszerű, mert az MS feltesz ugyan valamit, amivel elpötyöghet, de jobb a saját driver.
2021. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezeket szoktam feltenni szintén. Chipset, VGA.
2021. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően az Eszközkezelő a mérvadó. Ami ott sárga fekiáltójeles tétel, ahhoz kell driver.
2021. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak gpu és internet drivert rakom fel. Egérhez ott van az on board memory ami elég. A saját és minden más gépnél is így járok el. Több száz, akár ezer gép közül ami a kezem alatt volt 1x sem jött vissza "driver" probléma miatt. A többi jelenleg sem stabilitást, sem jobb teljesítményt nem hoz így nem vesződök vele.
2021. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!