Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows újratelepítés után...

Windows újratelepítés után miért nem működik jól a Bluetooth laptopon?

Figyelt kérdés
Előtte a bluetooth hangszóróm tökéletesen szólt, de most, hogy újra lett telepítve a laptopomra a Windows 10, nem működik, recseg, nem is szól igazaból. Nem is találtam a gépen a Bluetooth, letöltöttem hozzá a drivert, csatlakozik is a hangszóró, de nem működik. Mi erre a megoldás?

2021. aug. 10. 13:57
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
100%
Rossz a driver.
2021. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyártó oldaláról töltötted le a drivert?
2021. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a rendes oldalról, 2x is megpróbáltam, de recseg, nem is szól a hangszóróm.
2021. aug. 10. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a BT driver, hanem pl. az alaplapi chipset -nek is a gyártó oldaláról letöltöttnek kell lennie.
2021. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig jól működött, csak most újra lett telepítve a Windows, azóta ilyen.
2021. aug. 18. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, újra lett telepítve, így telepítheted a dri(még ha közben meg is változtattad),

sőt van hogy internet kapcsolatott is, különben hiába írsz jó vereket is.

Az amit MS felismer és felrak nem jó, alap funkciókat lát csak el.

Mindig a gyártó által ajánlot hardvervezérlőt telepítsd, még akkor is ha azt mondja az MS Update hogy sikeresen felimserte.

2021. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi a probléma. A gyártó oldaláról töltöttem le a drivert, így nem működik. Nem is olyan, mint régen volt, ha kapcsolódik a laptophoz a hangszóró, akkor egy kis ablak fel is ugrik a laptopon, ez sem volt ezelőtt.
2021. aug. 20. 21:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!