Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen program játékokhoz?

Létezik ilyen program játékokhoz?

Figyelt kérdés

Olyan programra lenne szükségem, ami automatikusan elmenti a játékmentéseimet egy adott mappába. Valahogy úgy, hogy mindig automatikusan, miután bezártam a játékot, vagy hasonló, hogy ne nekem kelljen manuálisan mindig nyomogatni, ha ez lehetséges. Sajnos túl sokszor jártam már úgy, hogy egy HDD, vagy a windows kipurcant, és oda lett minden egyes játékmentésem.


Esetleg ha van olyan program, ami ezen felül / kívül tud olyat, hogy naplózza, hogy egy játékkal hány órát játszottam, az úgy jó lenne.


Steamet nem használok.



#játék #program, #mentés,
2021. aug. 11. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Akkor kezd el használni, mert a Steam pontosan ezt csinálja. CD kulccsal tudod aktiválni a játékaidat, nem kell újra megvenni.
2021. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Csinálj ütemezett feladatot, hogy az adott mappák tartalmát másolja át az általad kijelölt helyre bizonyos idő elteltével.
2021. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!